Parkovací senzory Vertex 4 XD-354 černé

Parkovací senzory Vertex 4 XD-354 černé

SKLADOM

Vertex BASIC 4 XD-354 černé

519,80 Kč s DPH

Výrobce: NSSC®

Parkovací senzory umožňují snadnější a bezpečnější. Pracují na principu sonaru - vysílají ultrazvukové vlny, které se po odrazu od překážky vrátí, a parkovací senzor na základě doby odezvy vyhodnotí vzdálenost od překážky. správně a rozpoznají překážky na silnici a.

Vysoce kvalitní 4 bodové parkovací, který zobrazuje vzdálenost k překážce, a ukazuje na které straně vozidla je umístěna bariéra. Pokud se vozidlo blíží k překážce velmi blízko (20 cm), na displeji se zobrazí vzdálenost "0,0". Řidiče v případě, prostřední dvě ultrazvukové nacházející se ve vzdálenosti 1,5 m za autem, zatímco 2 boční senzory ve vzdálenosti 1m . Zařízení pracuje správně pouze v případě, že se auto pohybuje rychlostí menší než 5 km / h. Parkovací senzory mohou být namontovány do zadního tak předního nárazníku. Ultrazvukové senzory by neměly být špinavé. Blato, prach, atd. mohou způsobit nežádoucí provoz.

Specifikace:

Provozní napětí DC12 V

Napájecí proud 20 mA ~ 200mA

Detekce vertikální 90 a horizontální 90 cm

Maximální příkon 4W

Měření vzdálenosti k překážce

Provozní teplota (° C) -40 ~ +80

Souprava obsahuje:

Centrální řídicí jednotka, čtyři ultrazvukové senzory, display, kabel pro připojení napájení, speciální vrták na vrtání děr do nárazníku na senzory, oboustrannou lepicí pásku nalepení řídící jednotky a displaye (nemusí se vrtat do přístrojové desky)

Dobrý den, naše mají rovněž 22mm ...

, 3.7.2017 8:56.03

Dobrý den, naše mají rovněž 22mm

Dobrý den, potřeboval bych vědět, ja...

, 3.7.2017 8:54.15

Dobrý den, potřeboval bych vědět, jaký je průměr otvoru v nárazníku pro senzory, jelikož jsem jedny zakoupené u Alzy musel reklamovat a ty měly 22 mm, děkuji s pozdravem Archmann.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info